Payday loans
Rozhovor


NENÍ DŮLEŽITÉ, KOLIK MÁTE ZÁKAZNÍKŮ, ALE KOLIK Z NICH JE SPOKOJENÝCH, MÍNÍ NOVÝ ŘEDITEL

Bezpečnostní agentura EC Engineering má od listopadu nového ředitele. Karla Rotbauera, který ve firmě působil v předešlých letech, ve funkci nahradil Jiří Škroch. S jakými cíli a očekáváním vstupuje do nové pozice a do roku 2019 si můžete přečíst v novoročním rozhovoru.

 

 

Jak jste se aklimatizoval v novém prostředí?

Každé nové prostředí potřebuje svůj čas na seznámení, ale myslím, že aklimatizace jde poměrně rychle. Se zaměstnanci o sobě víme, s řadou klientů už taktéž a každodenní provoz je celkem bezproblémový. Nyní nastává čas věnovat se spíše strategickým záležitostem.

Jaká jsou vaše očekávání?foto_rozhovorweb

Po prvních měsících ve funkci už vím, že bude potřeba věnovat některým provozním záležitostem více času, než jsem předpokládal, ale jinak očekávání zůstávají jako před nástupem. Jedná se o tradiční mariánskolázeňskou firmu, s mnohaletými zkušenostmi a velkým potenciálem, který bych rád promítl do rozvoje společnosti.

V čem vidíte ten potenciál?

Jak již zaznělo v tradiční značce, letitém know-how, v široké klientské základně a komplexnosti služeb od návrhu řešení zabezpečení, montáž systému, přes připojení na pult centralizované ochrany, střežení až po pravidelný servis. S odkazem na statistiky kriminality je to i stále přetrvávající poptávka po „bezpečné nemovitosti“.

Pocítí nějaké změny zákazník?

Nejsem zastáncem radikálních změn, ale k určitým, spíše tedy interním, změnám již dochází, protože zastávám názor, že základem úspěchu je péče o stávající klienty a této oblasti se od nástupu snažím věnovat odpovídající pozornost. Není důležité, kolik máte zákazníků, ale kolik z nich může říct, že jsou spokojeni.

Jaké změny máte konkrétně na mysli?

Jedná o nastavení vnitřních mechanizmů práce, které by měl zákazník pocítit v intenzivnější komunikaci, rychlejším (vy)řešení svých požadavků a pochopitelně v kvalitě poskytované služby. Samozřejmě podobně jako u jiných dodavatelů služeb i naše kapacity jsou omezené, ale důležité je dostat se na maximum možností. Tam momentálně ještě určitě nejsme, a to je jeden z hlavních úkolů.


 
Home