Payday loans
Pro 12
Čtvrtek
ONISYSTEM

logoslogan03

Onisystem

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

With a Module Position count of 40, you will be able create a wide variety of layout options and methods for presenting your site's content. The largest module position count ever, ranging from a versatile assortment of options to suit many of your needs. Read more...

 

Novinky

Podpora alternativních prohlížečů

Vážení zákazníci ONI systému,

 od 10. září 2010 máte možnost používat pro přihlášení do Webové aplikace ONI systému nejen prohlížeč Microsoft Internet Explorer, ale také alternativní prohlížeče. Webová aplikace ONI systému je tedy nyní funkční nejen v internetových prohlížečích systému Windows, ale také v systémech na bázi Linux a dokonce na platformě Mac OS.

Přihlášení provedete na známé adrese www.onisystem.net

Pokud nevíte jak se přihlásit, podívejte se na náš videomanuál.

Vycházíme tímto vstříc všem uživatelům, kteří rádi používají prohlížeče jiných výrobců, nebo mají počítače s jiným operačním systémem než Windows.

ONI systém byl testován na prohlížečích

  • Microsoft Internet Explorer
  • Mozilla Firefox
  • Opera
  • Safari
  • Google Chrome
  • K-Meleon

I tento náš vývojový krok potvrzuje, že ONI systém vychází vstříc svým zákazníkům a je významným hráčem na trhu systémů sledování a střežení vozidel.

Dále jsme pro Vás připravili několik nových videomanuálů. Najdete je na našem video kanále na adrese http://www.youtube.com/onisystemcz.

Za ONI systém

Ing. Martin Fussek, Ph.D.

 

 

Martin Fussekproduktový manažer ONI
NAM system, a.s.
Call centrum: +420 737 427 427
Nepřetržitý dispečink: +420 737 900 300
info@onisystem.cz
www.onisystem.cz